تجهیرات مصرفی در دستگاه مه پاش خانگی و صنعتی

nazel

نازل مه پاش ایتالیایی

نازل یکی از بخش های مهم در سیستم مه پاش می باشد که وظیفه پودر کردن آب را برعهده دارد. نازل در جنس های مختلف از جمله پلاستیکی، فلزی، استیل و برنج ساخته می شود.

علاوه بر جنس نازل‌ها از نظر ابعاد نیز از یکدیگر متمایز می شوند هر چه خروجی نازل مه پاش در سایز کوچک تر طراحی شده باشد آب بصورت پودری تر و ریزتر از نازل خارج شده و کمتر سطح محیط را خیس می کند.

کشور ایتالیا یکی از بهترین تولید کنندگان قطعات مه پاش می باشد و نازل و پایه نازل تولیدی این کشور دارای کیفیت بسیار بالای نسبت به سایر کالا های مشابه می باشد.

پایه نازه مه پاش

 پایه نازل  ایتالیایی

پایه نازل  در سیستم مه پاش در جهت نصب نازل ها استفاده می شوند.موقعیت نصب این قطعه در مسیر شیلنگ های فشار قوی می باشد که آب را بصورت پر فشار از خود عبور می دهند. این کالا اکثراً از آلیاژ برنج یا استیل ساخته شده و تحمل بالای در برابر فشار دارد.

سر خط

سرخط  مه پاش ایتالیایی

سرخط یکی از قطعات مه پاش است که در ابتدای شیلنگ قرار می گیرد و این کالا در ابعاد و جنس های مختلف تولید می گردد. استیل و برنج از متداول ترین آلیاژ ها در ساخت این قطعه می باشد.

در تمامی دستگاه ها بکارگیری قطعات اصلی و با کیفیت بسیار حائز اهمیت می باشد. کشور ایتالیا یکی از برترین تولید کننده گان قطعات مه پاش در دنیا می باشد از اینرو هموار این شرکت از قطعات تولیدی این کشور در زمینه سیستم های مه ساز استفاده می کند.

tahkhat

 ته خط مه پاش ایتالیایی

هر خط و در واقع هر مسیر مه پاش در انتهای خود دارای یک ته خط است که نشانگر پایان آن خط می باشد که اصطلاحاً به این محصول ته خط گفته می شود.

این کالا در بدنه خود همانطور که در تصویر مشاهده می کند دارای یک حفره می باشد و انتهای ان نیز مسدود است. این قطعه نیز همچون سرخط در جنس های مختلفی تولید شده و ته خط های ایتالیایی از مرغوب ترین قطعات می باشند