گرماتاب چیست؟

تامین بهینه گرمایش با حداقل میزان مصرف انرژی در فضاهای بزرگ، همواره یکی از موضوعات و مشکلات اساسی صاحبان کسب و کار بوده است.  دستگاههای تابشی گرماتاب مانند خورشید، گرما را از طریق انتقال حرارت تابشی به سمت سطوح مختلف از قبیل بدن افراد و اجسام منتقل نموده و تامین گرمایش و آسایش دمایی را در فصول سرد سال تامین مینماید. هیتر تابشی گرماتاب با استفاده از احتراق حاصل از سوخت گاز و انتقال آن به سطح لوله هایی با ضریب تابش بالا، امواج تابشی مادون قرمز را به سطوح منتقل نموده و آن را گرم می نماید. همچنین جهت تامین گرمایش در فضاهای باز میتوان با استفاده از هیتر سقفی گرماتاب اقدام نمود. تولیدات شرکت ایران مشعل با برند ثبت شده گرماتاب در بازار عرضه میگردد. شرکت ایران مشعل اولین و بزرگترین تولیدکننده سامانه های تابشی گرماتاب در ایران است. در ایران هیتر های تابشی با برند ثبت شده گرماتاب شناخته می‌شود.

مزایای گرماتاب سقفی تابشی چیست؟

۱. صرفه جویی حداقل ۵۰ درصدی مصرف گاز ۲. صرفه جویی حداقل۹۰ درصدی مصرف برق ۳. عدم اشغال فضای فیزیکی ۴. صرفه جویی در هزینه نگهداری

۵. امکان تامین گرمایش به صورت موضعی ۶ .عدم تجمع افراد کنار وسایل گرمایشی ۷. تامین گرمایش در فاصله زمانی کوتاه پس از روشن نمودن دستگاه گرماتاب

۸.واسط قرار نگرفتن هوا در انتقال حرارت  ۹. کاهش اختلاف دمایی بین کف و سقف سالن ۱۰. تامین آسایش دمایی یکنواخت در مساحت ۱۱. استقلال هر دستگاه در تامین گرمایش

قیمت دستگاه گرمایش تابشی گرماتاب چند است؟

دستگاههای گاز سوز لوله ای تابشی گرماتاب از اجزاء و قطعات مختلف تشکیل گردیده است. کیفیت هر یک از قطعات مصرفی در دستگاه گازی، پارامتری مهم در تعیین قیمت تمام شده محصول میباشند. هرچه قطعات متشکله در دستگاه گاز سوز با کیفیت تر و از تولید کنندگان معتبرتری تهیه گردند قیمت محصول نیز افزایش خواهد داشت. قطعات مصرفی حتما میبایست اصل و باکیفیت بوده و از تولید کنندگان معتبر تهیه گردند. این مهم میتواند علاوه بر اثر گذاری درکارکرد بهینه و طول عمر دستگاه، ایمنی را نیز افزایش دهد. بدیهی است ایمنی یکی از پارامترهای بسیار مهم در استاندار بودن دستگاه گرم کننده تابشی میباشد.

ظرفیت حرارتی و طول دستگاههای گرماتاب چقدر میباشد؟
دستگاه تابشی گرماتاب در سایز ها و ظرفیت های حرارتی مختلف تولید می شوند. کوچکترین طول دستگاهها سه متر و بیشترین طول آنها بیست متر می باشد. نصب هر دستگاه به نوع کاربری و مختصات محل نصب بستگی دارد. کارشناسی قبل از فروش به منظور انتخاب مدل  و تعداد دستگاه از اهمیت ویژه برخوردار است. انتخاب مدل و تعداد مورد نیاز گرماتاب برای فضاهای مختلف، توسط کارشناسان فنی این نمایندگی به صورت رایگان صورت میپذیرد.

نحوه عملکرد هیتر گرماتاب در فضای باز چگونه میباشد؟

تامین گرمایش در فضاهای باز از قبیل تراس، آلاچیق، روف گاردن، رستوران در زمستان سال، یکی از نیازمندیهای اساسی میباشد. با نصب هیتر تابشی گرماتاب، میتوان این فضاهای ارزشمند را در زمستان قابل استفاده نمود. جهت تامین گرمایش فضاهای باز میبایست از روشهایی همانند خورشید، الهام گرفت. دستگاه گرماتاب همانند خورشید،  با انجام عملیات احتراق، گرمای حاصله را به انرژی تابشی تبدیل نموده و چتر حرارتی را در محیط پیرامونی ایجاد مینماید.

ارتفاع نصب گرماتاب چقدر است؟
ارتفاع نصب دستگاه گرماتاب در سوله ها با ارتفاع نصب در فضاهای باز متفاوت میباشد. در سالنهای صنعتی در صورت نصب به صورت آویز از سقف ارتفاع مورد نیاز حداقل سه و نیم متر و در صورت نصب به صورت زاویه دار حداقل سه متر میباشد. در فضاهای باز امکان نصب از حداقل دو متر و هفتاد سانت وجود دارد.

اولین تولیدکننده گرماتاب کیست؟
شرکت ایران مشعل اولین و بزرگترین تولیدکننده سیستم های گرمایش تابشی با نام تجاری گرماتاب در ایران است

.برترین تولید کننده گرماتاب کیست؟
شرکت ایران مشعل برترین تولیدکننده سیستم های گرمایش تابشی در ایران است.

مصرف گاز و برق گرماتاب چقدر است؟
مصرف گاز هیتر های تابشی گرماتاب از یک و نیم متر مکعب بر ساعت تا حداکثر شش متر مکعب بر ساعت متغییر میباشد. فشار گاز مورد نیاز معادل فشار گاز خانگی و در حدود هجده میلی بار میباشد. مصرف برق دستگاه نیز به صورت تکفاز و حداکثر ۱۰۰ وات میباشد. همانگونه که مشاهده میشود مصارف انرژی در هیتر های تابشی بسیار پایین بوده و صرفه جویی قابل توجهی در مصرف گاز و برق را به همراه دارد.

 

نصب و راه اندازی هیتر تابشی گرماتاب چگونه است؟
نصب و راه اندازی هیتر تابشی گرماتاب در شرایط نرمال رایگان میباشد. آماده سازی محل های نصب، کابل کشی و لوله کشی گاز دستگاه تا محل های نصب دستگاه به عهده مشتریان عزیز میباشد. این نمایندگی با سوابق نصب و راه اندازی هزاران دستگاه با بهره مندی از کادری مجرب و فنی، کلیه عملیات مزبور را در استانهای البرز و تهران به عهده دارد.

گارانتی محصولات تولیدی شرکت ایران مشعل چند سال میباشد؟

معتبرترین و  بالاترین دوره گارانتی دستگاههای گرمایش تابشی توسط شرکت ایران مشعل با ۵ سال گارانتی فن و مشعل و ۱۰ سال گارانتی تمامی لوله ها ارایه میشود. همچنین تضمین خدمات پس از فروش به مدت ۱۵ سال بر عهده شرکت ایران مشعل میباشد.