قیمت مه پاش

مه پاش

مه پاش


قیمت مه پاش

پارامترهای اصلی در تعیین قیمت یک دستگاه مه پاش را میتوان به مواردی به شرح زیر تقسیم بندی کرد:

برای استعلام بروزترین قیمت ها می توانید از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۴۸۸۴۹۰۵ با ما در ارتباط باشید.

قیمت دستگاه های مه پاش خانگی

دستگاه های مه پاش خانگی به دو صورت با پمپ یا بدون پمپ طبقه بندی میشوند. در تعداد نازل های پایین میتوان از مه پاش های بدون پمپ استفاده نمود. این دستگاه ها بدون اتصال به پمپ و تنها از طریق اتصال به شیر آب منزل که دارای فشار  حدود ۲ بار باشد به راحتی کار می کند.

مه پاش نیمه صنعتی:

نوع دیگر مه پاش خانگی که برای فضاهای مختلف کاربرد دارد مه پاشهایی میباشد که به پمپ آب متصل شده و عموما در فضای باز رستوران، کافه، تراسها و بالکنها و …. کاربرد دارد.  این مه پاش به نوعی نیمه صنعتی بوده و با پمپهایی با ظرفیت پایین و با قیمتی مقرون به صرفه تولید میشود. این مه پاش مشتمل بر نازل، شیلنگ آب، پمپ، تایمر، شیر برقی قطع جریان آب، شیر تخلیه میباشد . قیمت این مه پاش در مقایسه با مه پاشهای نسل قدیم، بسیار مقرون به صرفه میباشد.

دستگاه مه پاش صنعتی:

 این سیستم مه پاش در محلها و فضاهای بزرگ مانند گلخانه، کارخانجات صنعتی، رستوران ها و کافه های بزرگ، باغ ها و …. کاربرد دارد. این سیستم مه پاش به دلیل استفاده از مخزن آب و پمپ با ظرفیت بالا فضای فیزیکی اشغال نموده و صدای بلند، هزینه بالا، هزینه نگهداری و تعمیرات بالا از ویژگی های آن است.

قطعات مصرفی در مه پاش:

جنس قطعات مصرفی و برندهای تامین کننده، موضوعی مهم در تعیین قیمت میباشد. جنس، تعداد و کیفیت نازل ها و پایه نازل، نوع و میزان شیلنگ مصرفی، جنس و مرغوبیت فیلتر تصفیه آب، کیفیت قطعات مصرفی در تابلو برق، اعتبار و کیفیت تولید کننده پمپ و ظرفیت آنها، ظرفیت مخازن آب و  استفاده از قطعات جانبی با کیفیت،  از موارد بسیار مهمی است که در تعیین قیمت سیستم مه پاش اثر گذار میباشد.

پیشنها ما به شما همراهان عزیز این است که قبل از خرید دستگاه مه پاش، از خدمات و پیشنهادات رایگان کارشناسان ما از طریق تلفنهای سایت بهره مند شوید. از این طریق با خیالی آسوده نسبت به تامین و خرید خود اقدام می نمایید.

جهت اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید