قیمت هیتر سرامیکی گرماتاب

در حال حاضر قیمت هیتر تابشی سرامیکی در بازار با توجه به مدل و ظرفیت های حرارتی آن متفاوت می باشد. اینکه چه تعداد هیتر سرامیکی جهت تامین گرمایش مناسب میباشد به مواردی از قبیل ابعاد و ارتفاع نصب، نوع کاربری، برودت هوای منطقه و بسیاری موارد دیگر بستگی داشته که در این ضمینه میتوانید از مشاوره رایگان نمایندگی گرماتاب بهره مند شوید.  

قطعات مورد استفاده و کیفیت هر کدام از خدمات بعلاوه نوع گارانتی و خدمات این دستگاه به شدت بر قیمت هیتر تابشی سرامیکی تاثیر گذار میباشد. گرماتاب به عنوان اولین دستگاههای گرمایش تابشی در کشور یکی از با کیفیت ترین هیترهای سرامیکی را در کشور تولید مینماید. این محصولات در آزمایشگاه مجهز مورد تست و بازرسی قرار میگیرد. هیتر تابشی سرامیکی گرماتاب مدل GT-T6 با ظرفیت حرارتی ۱۱ کیلو وات و ابعاد ۵۴*۹۰ و مجهز به ۶ عدد پنل سرامیکی و وزن ۲۳ کیلوگرم تولید میگردد.

گرماتاب
گرماتاب نصب شده بر دیوار

 ویژگی هیتر تابشی سرامیکی گرماتاب

هیتر تابشی سرامیکی یا همان گرماتاب سرامیکی به منظور تامین گرمایش محیط های مختلف از جمله فضاهای باز ونیمه‌باز استفاده میشود. بخاری تابشی سرامیکی در فضاهایی از قبیل بالکن، آلاچیق، فضای باز رستوران ها و هتل ها نصب میشوند. گرمای هیتر سرامیکی مانند گرمایش خورشید بسیار دلچسب و مطلوب بوده و آسایش دمایی را به همراه دارد. بخاری تابشی سرامیکی ضمن نصب در ارتفاع و عدم اشغال فضای فیزیکی، تامین گرمایش را از طریق انتقال حرارت تابشی به صورت یکنواخت به محیط ساطع مینماید. گرمایش تابشی جذب هوا نشده و مستقیما افراد و اجسام را در فضاهای باز گرم نموده و در نتیجه با تامین گرمایش موثر، از اتلاف انرژی جلوگیری می نماید. هیترهای تابشی سرامیکی گرماتاب با ابعاد کوچک، بسیار زیبا و پرقدرت بوده و مصرف آنها گاز طبیعی یا مایع میباشد. همچنین سرامیک‌های استفاده شده دارای بالاترین کیفیت با عمر طولانی میباشد.

گرمایش تابشی سرامیکی
گرمایش تابشی سرامیکی

 نحوه کارکرد هیتر تابشی سرامیکی گرماتاب

امروزه با توجه گسترش استفاده از فضاهای باز در تمام فصول سال و نیاز روز افزون به مکانهای فوق و همچنین تنوع در چیدمان و مبلمان آنها از قبیل تجاری، مسکونی، ویلا و… تامین گرمایش مناسب با حداقل میزان مصرف انرژی و کمترین هزینه، ضرورتی انکار ناپذیر است.

هیتر تابشی سرامیکی یکی از روشهای موثر در تامین گرمایش فضاهای باز میباشد. حداکثر دمای سرامیک به  700 درجه سانتیگراد رسیده و به طوری که گرمایش از طریق احتراق گاز شهری در  درون هسته سرامیکی محصور شده و از طریق این ویژگی تامین گرمایش را امکان پذیر مینماید.

هیتر تابشی سرامیکی حرارت را با بازده انرژی A را به صورت انتقال حرارت تابشی همچون خورشید به محیط اطراف منتقل مینمایند. کلیه محصولات تابشی سرامیکی گرماتاب دارای یک سال گارانتی می‌باشد. بدنه هیتر تابشی سرامیکی با پوشش رنگ پودری کوره ای به روش الکترواستاتیک و تمام خودکار همراه با گاورنر برای ثابت نگه داشتن نوسان گاز ورودی میباشد.

گرماتاب سرامیکی
گرماتاب سرامیکی

مزایای بخاری تابشی سرامیکی گرماتاب

مجزا بودن هر هیتر و نصب و راه اندازی آسان

استفاده از فناوری مادون قرمز

ایمنی بالا با استفاده از شیر کنترل گازی ساخت SIT ایتالیا

تامین گرمایش از طریق ایجاد چتر حرارتی و امکان جهت دهی به محل های مورد نظر

زمان کوتاه در تامین گرمایش با راه اندازی ساده و آسان

پایین بودن هزینه نگهداری و تعمیرات

سرعت بالا در انتقال حداکثر حرارت در کمتر از دو دقیقه

امکان تامبن گرمایش محیط در ابعاد کوچک

مجهز به پنل های سرامیکی با کیفیت و با دوام

عدم نیاز به دودکش در فضاهای باز

تولیدمنطبق با بهترین تکنولوژی جهانی

تامین و به کارگیری قطعات با کیفیت

هیتر تابشی سرامیکی با مصرف گاز بسیار پایین

صرفه جویی در مصرف سوخت

امکان تامین گرمایش به صورت یکنواخت

امکان نصب در ارتفاع

ابعاد کوچک با ظاهری زیبا

عدم اشغال فضای فیزیکی

بازدهی و راندمان حرارتی بالا در حدود ۹۵ درصد

امکان اتصال ریموت کنترل جهت روشن و خاموش نمودن آسان

امنیت بالایی هیتر سرامیکی گرماتاب

برخی از کاربری هیتر تابشی سرامیکی گرماتاب

 • تامین گرمایش تعمیرگاه
 • تامین گرمایش رستوران
 • تامین گرمایش کافی شاپ
 • گرمایش سالن های ورزشی
 • گرمایش سالن پرورش قارچ
 • گرمایش بخش های تفریحی
 • تامین گرمایش استخر
 • ویلا و آلاچیق ها
 • تراسهای منازل
 • فضاهای نیمه باز و باز نظیر باغ، آلاچیق و بالکن ها
 • فضای باز محیط های تجاری 

توجه مهم : با توجه به اینکه مصرف سوخت هیتر تابشی سرامیکی گرماتاب گاز شهری میباشد از اینرو استفاده از هر نوع وسیله گاز سوز در فضای داخلی به جهت مصرف اکسیژن میبایست پیش بینی لازم برای تامین هوای احتراق صورت پذیرد. هیتر سرامیکی گرماتاب به هیچ عنوان نباید در مکانها و فضاهایی از قبیل انبار و مغازه های سربسته، حمام، اتاق خواب، مهدکودک، کاروان و کانکسهای سیار و…) که امکان تهویه مناسب هوا وجود ندارد نصب شود.