گرماتاب

هیتر تابشی گرماتاب دکوراتیو

_

به منظور تامین گرمایش فضاهایی از قبیل رستوران، تراس، آلاچیق، روف گاردن، پیاده رو و غیره، استفاده از دستگاههای گرمایش تابشی دکوراتیو که ظاهری زیباتر نسبت به گرماتاب های لوله ای و صنعتی دارند گسترش روز افزون یافته است. دستگاههای گرماتاب دکوراتیو ظاهری بسیار زیبا و شکیل داشته و برای فضاهای باز که ظاهر دستگاههای گرمایشی اهمیت بالایی دارد گزینه مناسب تری میباشد

گرماتاب دکوراتیو-min
گرماتاب دکوراتیو 2-min

عملکرد دستگاه گرماتاب دکوراتیو

_

نحوه تامین گرمایش در دستگاههای دکوراتیو گرماتاب همانند دستگاههای گرماتاب صنعتی بود و تنها ظاهر آنها تغییر یافته است. در دستگاههای گرماتاب دکوراتیو، گرما به صورت امواج تابشی به سطح بدن افراد و اجسام منتقل میگردد. در دستگاه دکوراتیو گرماتاب، گرمای حاصل از احتراق سوخت به سطح تابشی منحصر به فرد (لوله آتشخوار با رنگ نسوز سیاه و دمای بالا) انتقال یافته و امواج تابشی مادون قرمز به سطح بدن افراد منتقل و آن را گرم می نماید. دستگاه گرماتاب در فضای باز پس از مدت زمان کوتاهی، چتر حرارتی  مطلوب را در سطح بدن افراد و محیط اطراف برقرار نموده به طوری که افراد، شرایط آسایش دمایی را احساس خواهد کرد. دستگاه دکوراتیو گرماتاب، فضای فیزیکی اشغال نکرده و در ارتفاع نصب می گردد. انرژی مصرفی دستگاه گرماتاب دکوراتیو گاز شهری با فشار گاز خانگی میباشد.

 مدل ها و ظرفیت حرارتی هیتر تابشی  گرماتاب دکوراتیو

_

گرماتاب دکوراتیو در دو مدل با ظرفیت های حرارتی و با طولهای مختلف تولید میگردد. دستگاههای دکوراتیو گرماتاب به صورت مدل UT و با توان زیاد تابش، مناسب برای تامین گرمایش فضاهای باز میباشد. نصب دستگاههای گرماتاب دکوراتیو در فضاهای باز  به دو صورت آویز از سقف و یا به صورت نصب بر دیوارهای جانبی (به صورت زاویه دار) میباشد. به منظورافزایش زیبایی و همگون شدن هیتر تابشی دکوراتیو گرماتاب با فضای محل نصب آن ، میتوان رنگ قاب دستگاه توسط مشتری انتخاب شود. ارتفاع مناسب جهت نصب هیتر گرماتاب دکوراتیو در فضاهای باز حدود سه متر میباشد.

دکوراتیو-گرماتاب-min
ویلای آقای وطن خواه- زمرد ویلا

 اهمیت ایمنی و کیفیت در دستگاههای گاز سوز گرماتاب دکوراتیو

_

یکی از مهمترین پارامتر ها در انتخاب یک دستگاه گاز سوز، کیفیت و اطمینان از ایمنی آن میباشد. هیتر گرمایش تابشی گرماتاب  دکوراتیو با استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت شامل ۵ سال گارانتی فن و مشعل و ۱۰ سال کلیه لوله ها میباشد. کلیه دستگاهها دارای نشان ملی استاندارد ایران و مطابق با استاندارد اروپایی BS EN416-1:1999  تولید می‌گردد.

لوله‌های هیتر تابشی گرماتاب از آلیاژ مخصوص آلومینایز یا استیل با رنگ مخصوص با ضریب تابشی بالا تولید می‌شود. رفلکتورهای دستگاه از جنس استنلس استیل بگیر ساخته می‌شود و فن دستگاه با الکتروموتور مقاوم در برابر حرارت و پروانه مخصوص تولید و فشار استاتیک و دبی مناسب جهت احتراق با راندمان بالا را فراهم می‌سازد. شیر برقی و ایرسوییچ مشعل از تولید کنندگان معتبر و با کیفیت اروپایی مانند شرکت SIT  تامین میگردد.

مشخصات فنی گرماتاب دکوراتیو

_
مشخصات
گرماتاب در ویلا
گرماتاب رستورانی

مزایا هیتر گرماتاب دکوراتیو

_
 • عدم اشغال فضای فیزیکی
 • کاهش هزینه های نگهداری و تعمییرات
 • امکان تامین گرمایش به صورت منطقه ای
 • عدم تجمع افراد کنار وسایل گرمایشی
 • عدم چرخش هوا و پراکندگی گرد و غبار و آلودگی به صورت ذرات معلق در هوا
 • عدم دخالت هوا در تامین گرمایش
 • احساس مطلوب و آسایش گرمایی در افراد
 • امکان انتخاب رنگ دستگاه
 • تجهیز شده با توری حفاظ
 • زیبایی و استحکام بیشتر
 • مناسب برای فضاهای مدرن
 • در معرض دید نبودن مشعل و فن دستگاه