هیتر سرامیکی تابشی

_

بهترین روش جهت تامین گرمایش فضای باز مثل آلاچیق، تراس ، روف گاردن ، محوطه رستوران یا مقابل فروشگاه استفاده از دستگاه گرمایش تابشی سرامیکی میباشد. این دستگاه با طراحی مدرن و ابعاد مناسب و زیبایی ظاهری برای استفاده در مکان های فوق الذکر در فصل سرما بسیار مناسب است. به دلیل استفاده از سیستم انتقال حرارت تابشی در برابر وزش بادهای شدید نیز مقاوم بوده و ساختار فلزی ضد زنگ از آن محافظت می کند. طراحی براکت پشت دستگاه به شکلی است که علاوه بر سهولت نصب و امکان تغییر زاویه تابش ، کابل ها و سایر تجهیزات دستگاه را درون خود جای داده و ظاهری زیبا ایجاد می کند. این دستگاه قابلیت نصب بر روی دیوار ، سقف یا پایه متحرک اختصاصی را دارد.

سیستم ایمنی هوشمند دستگاه بوسیله کنترل الکترونیکی در هنگام خاموش شدن ناگهانی با جرقه زدن دوباره باعث روشن شدن هیتر می گردد. در صورت عمل نکردن جرقه زن به هر دلیل شیر ایمنی برقی گاز که جهت تضمین ایجاد شعله در نظر گرفته شده هیتر را خاموش میکند تا مشکل رفع گردد. عملکرد سیستم گرمایش تابشی سرامیکی همانند انتقال حرارت طبیعی در خورشید است . شعله پر حرارت با احتراق گاز در سطح سرامیک تشکیل شده موجب گداخت آن می گردد.در نتیجه امواج حرارتی پس از برخورد با اجسام انرژی گرمایی خود را آزاد می کنند. پس این سیستم نیازی به هوا برای انتقال دما ندارد. همین امتیاز ، این روش را از دیگر روش های گرمایشی خصوصا در فضای باز متمایز کرده و بی جانشین می کند. به همین دلیل راندمان این سیستم در زمان کوتاه دو تا پنج دقیقه به ۹۵% می رسد.


بیشتر بخوانیدبرگشت
گرمایش تابشی سرامیکی

پروژه ها

_
گرماتاب
گرماتاب سرامیکی

مزایای هیتر سرامیکی گرماتاب

استفاده از سرامیک‌های با کیفیت و مرغوب،  باستفاده از سرامیک های با ضریب تابش بالا، مقاوم در برابر شوک حرارتی،  بدنه مقاوم در برابر خوردگی حتی در مناطق مرطوب، استفاده از شیر برقی با کیقیت و مرغوب، شعله مقاوم در برابر باد، سنسور تشخیص پایداری شعله، بدنه مقاوم و محکم، محافظ حرارتی باز تابش جهت افزایش راندمان حرارتی و ایمنی، بی صدا، امکان نصب بر دیوار و یا پایه،  ۳ سال گارانتی طلایی تعویض قطعات و ۱۵ سال خدمات پس از فروش