فروش و خدمات پس از فروش گرماتاب در استان مازندران

کارشناس فروش هیتر تابشی گرماتاب در استان مازندران
۰۹۱۱۲۲۷۰۷۶۹

کارشناس خدمات پس از فروش گرماتاب در استان مازندران
۰۹۱۱۲۲۷۰۵۶۸

این شرکت در طول سالیان گذشته موفق به نصب و راه اندازی هزاران دستگاه گرماتاب در استان مازندران گردیده است. بهره مندی از کادری با تجربه و کارآزموده در زمینه فروش و خدمات پس از فروش گرماتاب منجر به اخذ رضایت مندی مشتریان در بالاترین سطح گردیده است. در زیر میتوانید برخی از تصاویر مربوطه به نصب و راه اندازی هیتر تابشی گرماتاب در فضاهای مختلف از جمله کارخانجات، هتلها، ویلاها، رستورانها و سالنهای ورزشی در شهرهای استان مازندران در طول سالیان گذشته  را مشاهده نمایید.

با تامین گرمایش توسط دستگاههای گرماتاب میتوان فضای باز رستورانها، ویلاها، تراسهای منازل و آلاچیق ها را در ایام سرد سال  قابل استفاده نمود.

تامین گرمایش به وسیله روش های قدیمی و با استفاده از بخاری های معمولی در اکثر موارد بخصوص در فضاهای باز کارایی خاصی نداشته و موجب هدر رفتن انرژی می شود. با بهره گیری از  دستگاه های مدرن تری همچون سیستم گرمایش تابشی گرماتاب می توان علاوه برصرفه جویی در مصرف گاز و برق نتیجه بسیار مطلوب تری بدست آورد.

هیتر تابشی گرماتاب دستگاهی است که در جهت تامین گرمایش مکان ها با کاربری های مختلف در سرتاسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به برودت هوا در ایام سرد سال در استان مازندران، نصب گرماتاب بسیار رایج میباشد

برای مشاوره رایگان و همچنین تهیه دستگاه های تابشی می توانید از طریق شماره تماس های موجود با ما در ارتباط باشید