گرماتاب صنعتی
کاتالوگ تعمیرگاه

گرم کننده تابشی گاز سوز استاندارد، ایمن و باکیفیت

برای دریافت اطلاعات جهت تامین گرمایش تعمیرگاه ها با استفاده از هیتر های گرمایش تابشی گرماتاب، کاتالوگ زیر را دریافت نمایید.

کاتالوگ

پروژه ها

_
مدیران خودرو
تعمیرگاه-تویوتا
تعمیرگاههای-رنو
کرمان-خودرو

گرماتاب در تعمیرگاه ها و خدمات خودرو

_

دستگاههای گرمایش تابشی گرماتاب در بسیاری از فضاها از جمله سالنهای تعمیرگاه خودرو کاربرد گسترده ای دارند. در تعمیر گاهها به واسطه مواردی از قبیل باز و بسته شدن متعدد دربهای سالن، ارتفاع زیاد سقف و عدم نیاز به تامین گرمایش کل مساحت سالن ، همواره تامین گرمایش را علیرغم هزینه های بالا با مشکل را مواجه مینماید.

در هیترهای تابشی گرماتاب، گاز طبیعی توسط مشعل مخصوص، درون لوله هایی با ضریب تابش زیاد می سوزد. حرارت ایجاد شده به امواج مادون قرمز تبدیل شده و بوسیله سطوح منعکس کننده (Reflector) که بشکل ذوزنقه در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته، به نقاط مورد نظر می تابد. این امواج بنا بر خاصیت خود در اثر برخورد به اجسام به گرما تبدیل شده و احساس بسیار مطلوبی نظیر حرارت خورشید در انسان ایجاد می کند.

بیشتر بخوانیدبرگشت
گرماتاب
تعمیرگاه-مرکزی-فولکس-واگن

عملکرد گرماتاب در سالنهای تعمیرگاه ها :

_

تامین گرمایش مطلوب در سالن های تعمیر خودرو، به جهت مواردی از قبیل باز و بسته شدن مکرر دربها و یا باز بودن آنها به طور مداوم، تردد زیاد خودرو، وجود درهای باز روبه روی هم در بعضی سالن ها و ایجاد جریان هوای سرد دائمی ، خیس بودن کف زمین و احتمال یخزدگی، نیاز به تهویه هوای بالا به جهت روشن بودن خودروها، عدم عایق بندی پنجره ها و دیوارهای تعمیرگاهها، باز بودن بخشی از سالنها و عدم وجود دیوار، تنها  با استفاده از سامانه های گرمایش تابشی امکان پذیر است.

همچنین به جهت اینکه بدنه خودرو، موتور، شاسی و سایر قطعات خودرو و همچنین ابزار و تجهیزات مورد استفاده کارکنان تعمیرگاه، عمدتاً از جنس فلز است، و این امر موجب میگردد سرما به سرعت به آن منتقل شده که این امر میتواند بهره وری و کیفیت کار پرسنل را به طور محسوسی تحت تاثیر قرار دهد.

در حال حاظر متاسفانه در بسیاری از تعمیرگاهها به منظور تامین گرمایش از روشهای غیر بهینه ای همچون بخاری های کارگاهی ،کوره های هوای گرم، موتورخانه حرارت مرکزی و دستگاه هواساز استفاده میگردد.  که این امر به جهت اینکه چگالی هوای گرم کم میباشد گرما به طرف سقف حرکت و از درزها و درهای باز و فنهای تخلیه به خارج فضای تعمیرگاه میرود. از اینرو در روزهای سرد، کارکنان تعمیرگاه،  زمان زیادی را صرف گرم کردن خود و ابزارآلات مورد نیاز خویش میکنند.  شرایط نامطلوب هوای داخل سالن علاوه بر کاهش راندمان و کاهش کیفیت فعالیت، مخاطرات جدی در ایمنی را نیز به همراه دارد.

این در حالی است که با استفاده از گرماتاب به جهت واسطه قرار نگرفتن هوا در تأمین گرمایش، تلفات حرارتی ناشی از تهویه ی فضای تعمیرگاه به شدت کاهش یافته و تامین گرمایش سالن به سرعت ایجاد میگردد.  چتر حرارتی ایجاد شده توسط گرماتاب، در فاصله کوتاهی گرما را به صورت مستقیم به افراد، ابزار و کف زمین تعمیرگاه منتقل و آسایش دمایی کارکنان را موجب میگردد. .

بیشتر بخوانیدبرگشت

ایمنی و کیفیت در دستگاههای گاز سوز گرماتاب

_

اولین و با کیفیت ترین دستگاههای گرمایش تابشی در ایران، با برند گرماتاب و منطبق با  استاندارد های بین المللی و همچنین استانداردهای مصوب سازمان استاندارد ملی ایران تولید میگردد. گرماتاب با استفاده از قطعات اصل و باکیفیت، ضمن افزایش ایمنی، طول عمر بالاتر و همچنین هزینه های نگهداری و تعمیرات پایین تر را به ارمغان می آورد.

استفاده از لوله های با کیفیت با جنس استنلس استیل و یا آلومینایز موجب افزایش عمر لوله ها و ضریب تابش دستگاهها میگردد. تامین شیر برقی و ایرسوییچ مشعل از بهترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان اروپایی همچون شرکت SIT   ایتالیا از نقاط قوت هیترهای تابشی گاز سوز گرماتاب میباشد. دستگاه‌های گرماتاب شامل ۵ سال گارانتی فن و مشعل و ۱۰ سال کلیه لوله ها میباشد. کلیه دستگاهها دارای نشان ملی استاندارد ایران و مطابق با استاندارد اروپایی BS EN416-1:1999 تولید می‌گردد.

بیشتر بخوانیدبرگشت
garmayesh-2

مزایای گرماتاب در تعمیرگاهها

_
مزایای تعمیرگاه
 • افزایش ایمنی
 • کاهش مصرف گاز و برق
 • عدم اشغال فضای فیزیکی
 • عدم نیاز به موتورخانه مرکزی و کاهش هزینه نگهداری

 

 • امکان تامین گرمایش به صورت منطقه ای از یک سالن بزرگ
 • عدم تجمع افراد کنار وسایل گرمایشی
 • جلوگیری از چرخش هوا و عدم پراکندگی آلودگی کف سالن به صورت معلق در هوا
 • عدم دخالت هوا در تامین گرمایش
 • کاهش اختلاف دمایی بین کف و سقف سالن
 • گرم شدن ابزار و قطعات
 • احساس مطلوب و آسایش گرمایی یکسان با دمای طراحی پایینتر
 • مستقل بودن هر دستگاه در تامین گرمایش
 • تامین گرمایش سریع سالن پس از روشن کردن گرماتاب
بیشتر بخوانیدبرگشت