گرمایش سالن ورزشی

 برای دریافت اطلاعات جهت تامین گرمایش سالنهای ورزشی  با استفاده از گرماتاب، کاتالوگ را دریافت نمایید.

گرماتاب در سالن های ورزشی

گرمایش سالن ورزشی و استخر

گرم کننده تابشی گاز سوز استاندارد، ایمن و با کیفیت

 

در حال حاضر تامین گرمایش سالنهای ورزشی با استفاده از هیتر های کم مصرف و بهینه گرمایش تابشی گرماتاب گسترش روز افزون یافته است. در سالنهای ورزشی به جهت استفاده غیر دائم از سالن های مزبور و تعطیلی آنها در ساعات و یا روزهایی در سال، تامین گرمایش را با صرف هزینه های بالا و غیر ضروری مواجه مینماید.

استفاده از روش‌های گذشته مانند بخاری‌ها و موتورخانه‌های مرکزی، موجب میگردد سیستم گرمایش در کلیه ساعات شبانه روز روشن بوده که این امر علاوه بر مصرف انرژی، هزینه های نگهداری و تعمیرات را به شدت افزایش میدهد. این درحالی است که با استفاده از دستگاههای گرمایش تابشی گرماتاب، تنها چند دقیقه پس از روشن نمودن دستگاه ها، گرمایش مطلوب در کف سالن تامین گردد.

بدین ترتیب عدم نیاز به روشن بودن گرماتاب در ساعات و روزهای تعطیل، صرفه جویی چشمگیری را در مصرف سوخت در مقایسه با سامانه های هوای گرم را ایجاد مینماید. این در حالی است که در سالن های ورزشی به سبب فعالیت بدنی بسیار زیاد ورزشکاران و انبوه تماشاگران، نیاز به تهویه و تعویض هوای افزونتری وجود دارد(پنج الی ده بار در ساعت). در بسیاری از سالنهای ورزشی که گردش توپ وجود دارد ( ورزش هایی مانند والیبال، فوتسال و …) نصب محافظ مشبک در زیر لوله های تابشی دستگاه به منظور جلوگیری از برخورد توپ با دستگاههای گرماتاب ضروری می باشد.

مشتری گرامی، خواهشمند است به منظور انجام هماهنگی‌های لازم جهت نصب و یا راه اندازی، درخواست خدمات پس از فروش  محصولات فرم مربوطه از لینک های زیر را تکمیل و ارسال نمایید. کارشناسان این نمایندگی در اولین فرصت ممکن با شما تماس حاصل می نمایند.

عملکرد گرماتاب در سالن‌های ورزشی

با توجه به اینکه سالن‌های ورزشی در شبانه روز کاربری موقتی و غیر دایمی دارند، میتوان با هیتر های تابشی گرماتاب، به واسطه ی اینکه انرژی را به صورت امواج انتقال می نمایند در فاصله کوتاهی پس از روشن نمودن آنها، چتر حرارتی در نقاط نزدیک به کف ایجاد شده و به سرعت میتوان گرمایش مطلوب را حس نمود.

از اینرو به جهت عدم نیاز به روشن بودن گرماتاب در ساعات و روزهای تعطیل، صرفه جویی چشم گیری را در مصرف سوخت نسبت به سامانه های هوای گرم ایجاد میگردد. (حداقل۵۰ درصد)

همچنین پایین بودن دمای هوا در دستگاههای گرماتاب در مقایسه با بخاری ها و یونیت هیترها، موجب میگردد  تلفات ناشی از تعویض هوا در سالنهای ورزشی به شدت کاهش یابد.

تأمین آسایش گرمایی در دمای هوای پایین‌تر علاوه کاهش هزینه‌های انرژی، موجب میشود ورزشکاران با هوای خنک تر همان احساس گرمای مطلوب را داشته و با نشاط بیشتری فعالیت خواهند کرد. همچنین در هیترهای گرمایش تابشی جابه جایی هوا وجود نداشته و در نتیجه  از پراکنده شدن گرد و غبار و آلودگی جلوگیری میگردد.

ایجاد منطقه بندی گرمایی بدون نیاز به تیغه بندی از ویژگی های برجسته هیتر های تابشی گرماتاب در سالنهای ورزشی می باشد. از اینرو تامین دمای محل تماشاگران که فعالیت کمتری نسبت به ورزشکاران دارند را تامین نمود.

اولین و با کیفیت ترین دستگاههای گرمایش تابشی در ایران، با برند گرماتاب و منطبق با استانداردهای بین المللی و همچنین استانداردهای مصوب سازمان استاندارد ملی ایران تولید میگردد. گرماتاب با استفاده از قطعات اصل و باکیفیت، ضمن افزایش ایمنی، طول عمر بالاتر و همچنین هزینه های نگهداری و تعمیرات پایین تر را به ارمغان می آورد.

استفاده از لوله های با کیفیت با جنس استنلس استیل و یا آلومینایز موجب افزایش عمر لوله ها و ضریب تابش دستگاهها میگردد. تامین شیر برقی و ایرسوییچ مشعل از بهترین و با کیفیت ترین تولید کنندگان اروپایی همچون شرکت SIT  ایتالیا از نقاط قوت هیترهای تابشی گاز سوز گرماتاب میباشد.

گرمایش سالن ورزشی
گرمایش سالن ورزشی

مزایای گرماتاب در سالن های ورزشی

مزایای گرمایش با گرماتاب در سالن ورزشی

صرفه جویی حداقل ۵۰ درصدی در  مصرف گاز و ۹۰ درصدی در مصرف برق

امکان خاموش کردن دستگاههای گرماتاب در زمان های تعطیلی سالن ورزشی

تامین گرمایش سریع سالن پس از روشن کردن دستگاه گرماتاب

امکان نصب گرماتاب با محافظ مشبک در سالنهای با گردش توپ

تامین گرمایش مطلوب بدون ایجاد گردش هوا

و ذرات معلق و در نتیجه افزایش حفظ سلامت محیط

کاهش قابل ملاحظه هزینه تعمیرات و نگهداری سیستم گرمایش

افزایش کیفیت هوای تنفسی و در نتیجه شادابی بیشتر ورزشکاران

عدم اشغال فضای فیزیکی