سالن صنعتی
MockUp2

گرمایش تابشی

_

گرم کننده تابشی گاز سوز استاندارد، ایمن و باکیفیت

برای دریافت اطلاعات جهت تامین گرمایش سالنهای صنعتی با استفاده از هیتر های گرمایش تابشی گرماتاب، کاتالوگ زیر را دریافت نمایید.

کاتالوگ

گرمایش تابشی در سالن های صنعتی

_

یکی از موضوعات مهم در سالنهای صنعتی چگونگی تامین گرمایش و ایجاد آسایش دمایی میباشد. باز و بسته شدن متعدد دربهای سالن، ارتفاع زیاد سقف و عدم نیاز به تامین گرمایش کل مساحت سالن از پارامترهایی است که تامین گرمایش را با دشواری مواجه میسازد.

در هیترهای گرمایش تابشی گرماتاب، گاز طبیعی توسط مشعل مخصوص، درون لوله هایی با ضریب تابش زیاد می سوزد. حرارت ایجاد شده به امواج مادون قرمز تبدیل شده و بوسیله سطوح منعکس کننده (Reflector) که بشکل ذوزنقه در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته، به نقاط مورد نظر می تابد. این امواج بنا بر خاصیت خود در اثر برخورد به اجسام به گرما تبدیل شده و احساس بسیار مطلوبی نظیر حرارت خورشید در انسان ایجاد می کند. قسمتهای اصلی این دستگاه شامل مشعل مخصوص تابشی، لوله‌های تابشی، رفلکتور و فن می‌باشد.

بیشتر بخوانیدبرگشت
گرمایش تابشی در سالن صنعتی
محصولات صنعتی

مدل ها و ظرفیت حرارتی گرمایش تابشی

_

گرماتاب در مدلها و ظرفیت های حرارتی و با طولهای مختلف تولید میگردد. دستگاههای گرماتاب مدل UT با توان زیاد تابش، مناسب برای تامین گرمایش سالن های صنعتی با سقف بلند میباشد. نصب دستگاههای گرماتاب در سالنهای صنعتی به دو صورت آویز از سقف و یا به صورت نصب بر دیوارهای جانبی سالن و به صورت زاویه دار میباشد.

همانگونه که میدانیم در سالنهای صنعتی همواره تامین گرما در نقاط نزدیک به کف مورد نظر میباشد. استفاده از سامانه های گرمایش تابشی گرماتاب با نصب در ارتفاع، گرمایش را از طریق انتقال حرارت تابشی همچون خورشید در نقاط نزدیک به کف فراهم مینماید. این در حالی است که تامین گرمایش با استفاده از سامانه های هوای گرم همچون بخاری ها، ابتدا هوای سالن را گرم نموده و به جهت اینکه هوای گرم سبک میباشد تجمع هوای گرم در زیر سقف سالنها بوده و انرژی زیادی را تلف مینماید.

بیشتر بخوانیدبرگشت
گرمایش-تابشی

اهمیت کیفیت در دستگاههای گاز سوز

_

یکی از موضوعات مهم در انتخاب دستگاه گاز سوز، اطمینان از کیفیت قطعات مصرفی در دستگاه میباشد. تمامی قطعات دستگاه‌های گرماتاب با استفاده از قطعات اصلی و بسیار با کیفیت تولید شده و کلیه دستگاههای شامل ۵ سال گارانتی فن و مشعل و ۱۰ سال کلیه لوله ها میباشد. کلیه دستگاهها دارای نشان ملی استاندارد ایران و مطابق با استاندارد اروپایی BS EN416-1:1999 تولید می‌گردد.

همچنین لوله‌های تابشی از آلیاژ مخصوص آلومینایز یا استیل با رنگ مخصوص با ضریب تابشی بالا تولید می‌شود. رفلکتورهای دستگاه از جنس استنلس استیل بگیر ساخته می‌شود. ضمناً فن دستگاه با الکتروموتور مقاوم در برابر حرارت و پروانه مخصوص تولید و فشار استاتیک و دبی مناسب جهت احتراق با راندمان بالا را فراهم می‌سازد.کلیه دستگاههای گرماتاب تحت لیسانس کمپانی امبیراد انگلستان تولید میگردد

بیشتر بخوانیدبرگشت
گرمایش کارخانه

مزایای گرماتاب در سالن های صنعتی

_
مزایا گرمایش تابشی
 • کاهش حداقل ۵۰ درصدی مصرف گاز
 • گاهش حداقل ۹۰ درصدی مصرف برق
 • عدم اشغال فضای فیزیکی
 • عدم نیاز به موتورخانه مرکزی و کاهش هزینه نگهداری
 • امکان تامین گرمایش به صورت منطقه ای از یک سالن بزرگ
 • عدم تجمع افراد کنار وسایل گرمایشی
 • جلوگیری از چرخش هوا و عدم پراکندگی گرد و غبار و آلودگی کف سالن به صورت معلق در هوا و در نتیجه حفظ سلامت محیط
 • عدم دخالت هوا در تامین گرمایش
 • کاهش گرادیان دمایی بین کف و سقف سالن
 • احساس مطلوب و آسایش گرمایی یکسان با دمای طراحی پایینتر
 • مستقل بودن هر دستگاه در تامین گرمایش
 • تامین گرمایش سریع سالن پس از روشن کردن گرماتاب
بیشتر بخوانیدبرگشت

فواید تامین گرمایش با گرمایش تابشی

تامین گرمایش با استفاده از گرمایش تابشی گرماتاب به دلایل مختلف اثرات مخرب کمتری بر روی محیط زیست دارد ، کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش محصولات احتراق ، راندمان بالا و در نتیجه کاهش محصولات احتراق ، عدم وجود خام سوزی در مشعل دستگاه
کاهش دمای محصولات احتراق و در نتیجه تاثیر کمتر در گرم شدن جو کره زمین ، عدم استفاده از آب ، عدم استفاده از سیالات مانند روغن

09124884905 (تماس سریع با کلیک)