گرماتاب سرامیکی

 

بهترین روش جهت تامین گرمایش فضای باز مثل آلاچیق، تراس، روف گاردن، محوطه رستوران یا مقابل فروشگاه استفاده از هیتر سرامیکی گرماتاب میباشد. این دستگاه با طراحی مدرن و ابعاد مناسب و زیبایی ظاهری برای استفاده در مکان های فوق الذکر در فصل سرما بسیار مناسب است. به دلیل استفاده از سیستم انتقال حرارت تابشی در برابر وزش بادهای شدید نیز مقاوم بوده و ساختار فلزی ضد زنگ از آن محافظت می کند. طراحی براکت پشت بخاری سرامیکی به شکلی است که علاوه بر سهولت نصب و امکان تغییر زاویه تابش، کابل ها و سایر تجهیزات دستگاه را درون خود جای داده و ظاهری زیبا ایجاد می کند. بخاری سرامیکی قابلیت نصب بر روی دیوار، سقف یا پایه متحرک اختصاصی را دارد.

گرماتاب سرامیکی هتل سیمرغ

مشخصات هیتر سرامیکی گرماتاب

_

طول دستگاه: 90 سانتی متر

عرض دستگاه: 54 سانتی متر

وزن دستگاه: 23 کیلوگرم

توان حرارتی: 11 کیلو وات

مشخصات بخاری سرامیکی گرماتاب با پایه

_

طول دستگاه: 90 سانتی متر

عرض دستگاه: 54 سانتی متر

ارتفاع دستگاه: 1/80 متر(تقریبی)

قابلیت جابجایی: دارد

هیتر گرماتاب سرامیکی

سیستم ایمنی هوشمند هیتر سرامیکی بوسیله کنترل الکترونیکی در هنگام خاموش شدن ناگهانی با جرقه زدن دوباره باعث روشن شدن هیتر می گردد. در صورت عمل نکردن جرقه زن به هر دلیل شیر ایمنی برقی گاز که جهت تضمین ایجاد شعله در نظر گرفته شده هیتر را خاموش میکند تا مشکل رفع گردد. عملکرد سیستم  سرامیکی همانند انتقال حرارت طبیعی در خورشید است. شعله پر حرارت با احتراق گاز در سطح سرامیک تشکیل شده موجب گداخت آن می گردد. در نتیجه امواج حرارتی پس از برخورد با اجسام انرژی گرمایی خود را آزاد می کنند. پس این سیستم نیازی به هوا برای انتقال دما ندارد. همین امتیاز، این روش را از دیگر روش های گرمایشی خصوصا در فضای باز متمایز کرده و بی جانشین می کند. به همین دلیل راندمان این سیستم در زمان کوتاه دو تا پنج دقیقه به 95% می رسد.

هیتر تابشی سرامیکی یا همان گرماتاب سرامیکی به منظور تامین گرمایش محیط های مختلف از جمله فضاهای باز ونیمه‌باز استفاده میشود. گرمای هیتر سرامیکی مانند گرمایش خورشید بسیار دلچسب و مطلوب بوده و آسایش دمایی را به همراه دارد.  گرماتاب سرامیکی ضمن نصب در ارتفاع و عدم اشغال فضای فیزیکی، تامین گرمایش را از طریق انتقال حرارت تابشی به صورت یکنواخت به محیط ساطع مینماید. گرمایش تابشی جذب هوا نشده و مستقیما افراد و اجسام را در فضاهای باز گرم نموده و در نتیجه با تامین گرمایش موثر، از اتلاف انرژی جلوگیری می نماید. این دستگاه با ابعاد کوچک، بسیار زیبا و پرقدرت بوده و مصرف آنها گاز طبیعی یا مایع میباشد. همچنین سرامیک‌های استفاده شده دارای بالاترین کیفیت با عمر طولانی میباشد.

نحوه کارکرد بخاری سرامیکی گرماتاب

امروزه با توجه گسترش استفاده از فضاهای باز در مکان‌های از قبیل تجاری، مسکونی، ویلا و… تامین گرمایش مناسب با حداقل میزان مصرف انرژی و کمترین هزینه، ضرورتی انکار ناپذیر است.

بخاری سرامیکی یکی از روشهای موثر در تامین گرمایش فضاهای باز میباشد. حداکثر دمای سرامیک به  700 درجه سانتیگراد رسیده و به طوری که گرمایش از طریق احتراق گاز شهری در درون هسته سرامیکی محصور شده و از طریق این ویژگی تامین گرمایش را امکان پذیر مینماید.

هیترسرامیکی حرارت را با بازده انرژی A را به صورت انتقال حرارت تابشی همچون خورشید به محیط اطراف منتقل مینمایند. کلیه محصولات سرامیکی گرماتاب دارای یک سال گارانتی می‌باشد. بدنه هیتر تابشی با پوشش رنگ پودری کوره ای به روش الکترواستاتیک و تمام خودکار همراه با گاورنر برای ثابت نگه داشتن نوسان گاز ورودی میباشد.

سرامیکی پایه دار-min
گرمایش تابشی پایه دار در فضای باز

 

قیمت گرماتاب سرامیکی

 

قیمت گرماتاب گازی سرامیکی با  قطعات و اقلام مصرفی در آن ارتباط مستقیم دارد. استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت ممکن است قیمت تمام شده را افزایش دهد ولی ضریب ایمنی دستگاه گاز سوز افزایش میابد. جنس ورق و ضخامت آن و همچنین کیفیت رنگ دستگاه گرماتاب سرامیکی بسیار مرغوب بوده و در آزمایشگاه مجهز تست کیفی و عملکردی میشوند. همچنین استفاده از سنسور کنترل الکترونیکی تشخیص شعله، موجب افزایش ضریب ایمنی دستگاه میگردد.

 

 

 

 

_

مزایای هیتر سرامیکی گرماتاب

_
 • امکان تامین گرمایش محیط در ابعاد کوچک
 • سرعت بالا در انتقال حداکثر حرارت در کمتر از دو دقیقه
 • عدم نیاز به دودکش در فضاهای باز
 • تولید بخاری سرامیکی منطبق با بهترین تکنولوژی جهانی
 • بیصدا با ابعاد کوچک، ظاهری زیبا قابل نصب بر دیوارو پایه
 • امکان اتصال ریموت کنترل جهت روشن و خاموش نمودن آسان
 • زمان کوتاه در تامین گرمایش با راه اندازی ساده و آسان
 • تامین گرمایش از طریق ایجاد چتر حرارتی و امکان جهت دهی به محل های مورد نظر
دستگاه هیتر سرامیکی

 

 • استفاده از فناوری مادون قرمز، مجزا بودن هر هیتر و نصب و راه اندازی آسان
 • استفاده از سرامیک‌های با کیفیت و مرغوب و با ضریب تابش بالا
 • مقاوم در برابر شوک حرارتی و در برابر خوردگی حتی در مناطق مرطوب با بدنه محکم
 • استفاده از شیر برقی با کیفیت و مرغوب برای بخاری سرامیکی
 • شعله مقاوم در برابر باد و مجهز به سنسور تشخیص پایداری شعله
 • محافظ حرارتی باز تابش جهت افزایش راندمان حرارتی و ایمنی
 • ایمنی بالا با استفاده از شیر کنترل گازی ساخت SIT ایتالیا

عملکرد هیتر گرماتاب سرامیکی

هیتر سرامیکی برای فضاهایی که در آن ها گرمایش منطقه‌ای دارند، مناسبند. گاز طبیعی یا مایع در درون محفظه‌ای با هوا مخلوط شده و در پی احتراق، شعله به وجود آمده سبب بالا رفتن دمای بلوک های سرامیکی می شود. استفاده از سرامیک امکان می دهد تا بتوان دمای سطح تابش این دستگاه را تا C°۹۰۰ افزایش داد. منعکس کننده های آلومینیومی این دستگاهها موجب انتقال انرژی حرارتی تابیده شده از سطوح بلوک‌های سرامیکی به فضای هدف می شوند. با توجه به فضای کوچک محفظه احتراق، این سامانه ها احتیاجی به فن مکنده نیز ندارند.

مطالب مرتبط با گرماتاب سرامیکی

بخاری فضای باز و رستوران

بیشتر بدانید

گرماتاب دکوراتیو

بیشتر بدانید

گرماتاب گازی

بیشتر بدانید