بخاری فضای باز و رستوران

بخاری فضای باز مناسب برای محیط باز
هیتر فضای باز مناسب رستوران
گرماتاب در فضاهای باز
کاتالوگ بخاری فضای باز

گرم کننده تابشی گاز سوز استاندارد، ایمن و با کیفیت

تامین گرمایش فضای باز در بسیاری از اماکن از جمله رستوران، تراس، آلاچیق، روف گاردن و غیره، با هیتر فضای باز اهمیتی روز افزون یافته است. استفاده از بخاری‌های زمینی به علت گرمایش مستقیم هوای محیط، مقرون به صرفه نیست وهیچ کنترلی بر سمت و سوی حرکت جریان هوای گرم در آن وجود ندارد و وزش باد موجب تشدید عدم یکنواختی در این روش می شود.

در تامین گرمایش در فضاهای باز، میبایست از روش‌هایی استفاده نمود تا همانند خورشید، گرما به صورت امواج تابشی به سطح بدن افراد و اجسام منتقل گردد. هیتر فضای باز با استفاده از گرمای حاصل از احتراق سوخت و انتقال آن به سطح تابشی منحصر به فرد امواج تابشی مادون قرمز را به سطح بدن افراد منتقل کرده و آن را گرم می نماید.

مشتری گرامی، جهت نصب و یا راه اندازی، درخواست خدمات پس از فروش دستگاه‌های بخاری رستوران فرم مربوطه از لینک های زیر را تکمیل و ارسال نمایید. کارشناسان این نمایندگی در اولین فرصت ممکن با شما تماس حاصل می نمایند.

برای دریافت اطلاعات جهت تامین گرمایش فضاهای باز و رستوران ها با استفاده از بخاری فضای باز، کاتالوگ موجود را دریافت نمایید.

هیترفضای باز گرماتاب

معمولاً در تامین گرمایش فضای باز، هیتر فضای باز در ارتفاع پایین تری نسبت به فضاهای بسته نصب می‌شود که این امر میتواند تامین گرمایش سطوح را به شرایط آسایش حرارتی نزدیک نماید.
دستگاه گرماتاب در فضای باز پس از مدت زمان کوتاهی، چتر حرارتی  مطلوب را در سطح بدن افراد و محیط اطراف برقرار نموده به طوری که افراد شرایط آسایش دمایی را احساس خواهد کرد. این در حالی است که در بخاری های زمینی به علت پخش هوای گرم شده در محیط کاملاً باز، هیچ گاه شرایط تعادل حرارتی و در نتیجه آسایش حرارتی برای فرد ایجاد نخواهد شد.
از آنجائیکه عمدتاً مکان های فضای باز، مساحت کمتر داشته و لوکس می باشند، بخاری های زمینی علاوه بر اشغال فضای فیزیکی، با معماری آن مکان هم تناسب چندانی برقرار نخواهد کرد. در صورتی که بخاری لوله‌ای و یا سرامیکی گرماتاب، به هیچ عنوان فضای فیزیکی اشغال نکرده و در ارتفاع نصب می گردد. تامین گرمایش مطلوب در فضای باز در مکان‌های تجاری از جمله رستوران‌ها، موجب رونق کسب و کار شده و آسایش دمایی مشتریانی که مایل به صرف غذا در فضای باز می باشد را امکان پذیر می نماید.

بخاری رستوران
بخاری فضای باز

عملکرد دستگاه‌های گرمایش تابشی گرماتاب

در هیتر فضای باز، گاز طبیعی توسط مشعل مخصوص، درون لوله هایی با ضریب تابش زیاد می سوزد. حرارت ایجاد شده به امواج مادون قرمز تبدیل شده و بوسیله سطوح منعکس کننده (Reflector) که بشکل ذوزنقه در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته، به نقاط مورد نظر می تابد.

این امواج بنا بر خاصیت خود در اثر برخورد به اجسام به گرما تبدیل شده و احساس بسیار مطلوبی نظیر حرارت خورشید در انسان ایجاد می کند. قسمت‌های اصلی این دستگاه شامل مشعل مخصوص تابشی، لوله‌های تابشی، رفلکتور و فن می‌باشد.

طول بخاری فضای باز بین ۳ تا ۷/۵ متر است که با توجه به ابعاد، ارتفاع و میزان سرمای هوا در منطقه مورد نظر،  قابل انتخاب می باشد. همچنین این دستگاه‌ها به دو صورت: زاویه دار (با زاویه حدود ۴۵ درجه) و یا  به صورت آویز از سقف قابل نصب می باشد.

قیمت سیستم گرمایشی فضای باز

همانطور که میدانیم اولین موضوع مهم در انتخاب یک دستگاه گاز سوز، موضوع کیفیت و اطمینان از امنیت آن میباشد. بخاری‌ فضای باز با استفاده از قطعات اصلی و بسیار با کیفیت تولید شده و کلیه دستگاه‌های شامل ۵ سال گارانتی فن و مشعل و ۱۰ سال کلیه لوله‌ها میباشد. کلیه دستگاه‌ها دارای نشان ملی استاندارد ایران و مطابق با استاندارد اروپایی BS EN416-1:1999 تولید می‌گردد.

قیمت دستگاه‌های گرماتاب  به مولفه‌های مختلفی بستگی دارد که کیفیت قطعات و اصالت آنها تاثیر مستقیمی بر روی قیمت بخاری رستوران دارد.

همچنین لوله‌های تابشی از آلیاژ مخصوص آلومینایز یا استیل با رنگ مخصوص با ضریب تابشی بالا تولید می‌شود. رفلکتورهای دستگاه از جنس استنلس استیل بگیر ساخته می‌شود و فن دستگاه با الکتروموتور مقاوم در برابر حرارت و پروانه مخصوص تولید و فشار استاتیک و دبی مناسب جهت احتراق با راندمان بالا را فراهم می‌سازد. شیر برقی و ایرسوییچ مشعل از تولید کنندگان معتبر و با کیفیت اروپایی مانند شرکت SIT  تامین میگردد.

سیستم‌های گرمایش تابشی در فضای باز درحال حاضر از مدرن ترین محصولات در جهان می باشند.  بسیاری از  تولید کنندگان و شرکت های بزرگ خارجی این نوع دستگاه‌ها را برای گرمایش فضاهای باز پیشنهاد می کنند.

بخاری فضای باز
مشاوره خرید هیتر فضای باز

مزایای گرماتاب در فضاهای باز ویلا و رستوران

نمودار مزایای بخاری رستوران
 • صرفه جویی در مصرف گاز و برق
 • عدم اشغال فضای فیزیکی
 • کاهش هزینه‌های نگهداری و تعمیرات
 • امکان تامین گرمایش به صورت منطقه ای
 • عدم تجمع افراد کنار وسایل گرمایشی
 • جلوگیری از چرخش هوا و عدم پراکندگی گرد
  و غبار و آلودگی به صورت معلق در هوا
  و در نتیجه حفظ سلامت محیط
 • عدم دخالت هوا در تامین گرمایش
 • احساس مطلوب و آسایش گرمایی در افراد